Американський хіп-хоп виконавець Каньє Вест днями відсвяткував вихід свого 10 студійного альбому Donda. На гучній вечірці несподівано для всіх з'явилась Кім Кардашян.

Радимо прочитати Дженніфер Лопес засвітилась з Аффлеком на дні народженні подруги: перше фото в інстаграмі

Кім Кардашян на вечірці Каньє Веста

Знаменитість прибула на святкування разом з усіма дітьми – 7-річною Норт, 5-річним Сейнтом, 4-річною Чикаго та 1-річним Псалмом. Також там помітили сестру Хлої Кардашян.

Кім Кардашян з'явилась на публіці в ефектному образі. Вона приміряла яскраво-червоний костюм і чоботи на високих підборах в тон.

Цікаво, що Каньє так само виступав у червоному комбінезоні, нібито обравши парний образ для зустрічі з колишньою дружиною. Вест випустив перший альбом відтоді, як розлучився з Кім Кардашян. Раніше він обіцяв розголосити певні деталі їхнього розриву у піснях.

Інсайдер також повідомив, що Кім Кардашян так підтримує чоловіка. Окрім цього, вона не хоче зникнути з його життя, а також дати можливість Каньє спілкуватися з дітьми у будь-який момент.

Нагадаємо, на зйомках реаліті-шоу "Сімейство Кардашян" Кім зізнавалась, що вже давно не відчувала себе щасливою. Вона почувається самотньою, адже Каньє часто залишається у Вайомінгу, тоді як сама зірка у Лос-Анджелесі з дітьми. Це стало одною з причин розлучення знаменитої пари.