Розвеселили людей "двійники", які були супутницями Камілли. Як повідомляє 24 Канал, однією з них була її сестра Аннабель Елліот, інша – давня подруга Леді Лансдаун.

До теми Королівська сім'я разом вийшла на балкон Букінгемського палацу: кого не допустили

Після того, як короля Чарльза ІІІ офіційно оголосили королем, пройшла коронація королеви Камілли. Згодом відбулася урочиста коронаційна хода до Букінгемського палацу. А в кінці дня вся королівська родина вийшла на балкон, щоб привітати підданих.

У соцмережах активно обговорюють історичну подію, а також жартують з членів королівської родини. Зокрема, у твіттері посміялися з "двійників" королеви Камілли.

У соцмережах діляться фото супутниць, що йдуть за Каміллою на коронації, зазначаючи, що вони є її точною копією. Багато хто пожартував, що ці дві пані були "запасними" для Камілли, натякаючи на скандальні мемуари принца Гаррі під назвою "Запасний".

Ось як користувачі мережі жартують з "двійників" Камілли:

  • "Добре, що вони приготували дві "аварійні" Камілли на випадок, якщо щось трапиться з першою",
  • "Коли чоловік одружується зі своєю коханкою…",
  • "Запасний – продовження",
  • "Не можу заперечувати, що завжди добре мати пару запасних".

До слова, у соцмережах активно обговорюють появу Гаррі на коронації свого батька. Особливу увагу шанувальники приділили капелюшку з пір'ям принцеси Анни, який закривав обличчя Гаррі під час онлайн-трансляції. В мережі вже створили з приводу цього безліч мемів.

Як пройшла коронація Чарльза ІІІ: головне

  • У Великій Британії вперше за 70 років відбувається офіційна церемонія коронації Чарльза ІІІ. Вона розпочалася 6 травня з ходи до Вестмінстерського абатства і триватиме три дні. Станом на 14:00 старший син Єлизавети ІІ офіційно став королем.
  • Новий король склав коронаційну присягу перед усім світом – дав обітницю правити згідно з законом, здійснювати правосуддя з милосердям і підтримувати англіканську церкву. Архієпископ Кентерберійський виконав ритуал помазання олією. Цей момент вважається найсвященнішою частиною служби, тому його не транслюють по телебаченню.
  • У кульмінаційний момент Чарльза ІІІ одягли у священні коронаційні ризи і вручили символи монархії – кулю, коронаційний перстень, скіпетри та інші. Лише після цього архієпископ Кентерберійський поклав на голову короля корону Святого Едуарда, яка належала Єлизаветі ІІ.
  • Громада вигукувала "Боже, бережи короля", дзвонили абатські дзвони та лунали фанфари. По всій Великій Британії салютують зі зброєю, щоб відзначити цей момент.
  • Додамо, що після нього коронували його дружину Каміллу. Тепер вона офіційно стала королевою. Зазначимо, що для важливої події Камілла обрала особливе вбрання – дві мантії, одна з яких була пошита ще 70 років тому і належала Єлизаветі ІІ.