Після перемоги на Євробаченні-2022 в Kalush Orchestra з'явилося багато шанувальників у різних країнах світу. Артисти часто дають інтерв'ю всесвітньо відомим ЗМІ, розповідають про творчість і події в Україні.

Вас може зацікавити Glastonbury-2022: як запалювали Європу українці Kalush Orchestra, Go_A, Джамала та DakhaBrakha

Kalush Orchestra про колаборацію з Семом Райдером

Сем Райдер цього року представляв на Євробаченні Велику Британію. Артист посів друге місце. Зараз він разом з Kalush Orchestra готує спільний трек. Незабаром улюбленці фанів пісенного конкурсу потішать дуетною роботою.

Ми вже обговорили це з ним і плануємо випустити наш музичний твір найближчим часом. Ми дуже хочемо, щоби всі його почули,
– заявив Олег Псюк в одному з інтерв'ю.

Наразі артист не розсекречує деталей співпраці. Раніше про колаборацію говорив і Сем Райдер, однак також не повідомляв подробиць.

Сем Райдер у фіналі Євробачення-2022: дивіться відео онлайн

Прем'єри від українських артистів

  • POSITIFF, Michelle Andrade та Alina Pash об'єдналися у пісні-подяці непереможним українським героям, які щодня борються за Україну, – "Перед світанком".
  • Кароль, Дзідзьо, Саніна: шоу-біз об'єднався й випустив патріотичний хіт "Ми з України". Кліп на нього був знятий у різних куточках нашої Батьківщини та за її межами.
  • Alyona Alyona та Jerry Heil випустили проникливу пісню про війну "Чому". Це вже третя колаборація артисток за час війни, яка вийшла найліричнішою.
  • Артем Пивоваров і Надя Дорофєєва записали дует, в основу якого поклали культовий вірш Тараса Шевченка "Думи". Цей твір вибрали невипадково, адже його Шевченко написав у період заслання, коли був далеко від Батьківщини й, як мільйони українців зараз, мріяв повернутися додому. Це вічна класика української літератури, яка сьогодні сприймається як ніколи болісно.