Ексучасниця "Время и Стекло" Надя Дорофєєва наголосила, що поезію вони з Пивоваровим обрали невипадково. "Думи" Шевченко написав у період заслання, коли був далеко від Батьківщини й, як мільйони українців зараз, мріяв повернутися додому. Це вічна класика української літератури, яка сьогодні сприймається як ніколи болісно.

Слухайте також "Сльози на очах і мурашки": ексгастролерка Лобода на 100 день війни випустила "Молитву"

Пивоваров і Дорофєєва заспівали в дуеті – "Думи"

100 днів війни. 100 днів болю, суму та надії. Дуже важко залишатися з цими важкими думками наодинці. Тому нам всім потрібно не потонути в них, допомогти собі та країні випливти, вистояти, зберегти себе,
– написала Дорофєєва у своєму інстаграмі.

Вона подякувала Пивоварову за проєкт "Твої вірші, мої ноти", завдяки якому українська культура живе й голосно звучить навіть у такі важкі часи.

"Ми переживаємо нелегкі часи. Ми знаємо, що музика має властивість лікувати і зцілювати. Ми знаємо, що вона є силою не тільки ментальною, а і фізичною", – додав артист у своєму інстаграм-профілі. Він своєю чергою подякував Дорофєєвій за довгоочікуваний дует і людяність.

Їхній кліп на пісню "Думи" знятий у чорно-білих тонах, а частину коштів від його переглядів на ютубі Артем Пивоваров обіцяє перерахувати на гуманітарну допомогу постраждалим від війни.

Артем Пивоваров та DOROFEEVA – Думи: дивіться відео онлайн

"Твої вірші, мої ноти"

– культурний проєкт Артема Пивоварова, метою якого є популяризація української культури та письменників через призму музики.

Нагадаємо, це вже сьомий дует Артема Пивоварова у рамках проєкту "Твої вірші, мої ноти"

  • У травні 2021 року співак презентував перший дует з Ярмаком на вірш Тараса Шевченка "Минають дні, минають ночі".
  • На День Незалежності України вийшла його колаборація з піаністом-віртуозом Евгеном Хмарою і продюсером Павлом Шильком на вірш відомого українського поета Павла Тичини "Арфами, арфами...".
  • У вересні Пивоваров разом з фронтменом гурту "Воплі Відоплясова" Олегом Скрипкою представив композицію за мотивами вірша лірика-шестидесятника Миколи Вінграновського "Романс".
  • У лютому 2022 року побачив світ фіт артиста з гуртом Kalush "Майбутність" на вірш Григорія Чупринки.
  • Уже під час війни Артем Пивоваров зарелізив дуетну пісню з Лилу45 на вірш "Радісно/Страшно" поета епохи розстріляного відродження Гео Шкурупія.
  • У квітні він випустив пісню зі Златою Огнєвіч"До весни" на рядки Богдана-Ігоря Антонича.