Ще одна українська співачка стала володаркою премії Music Moves Europe Awards. Jerry Heil виграла у номінації Public Choice Award.

До слова Я зробила все, що могла, – Вікторії Апанасенко на "Міс Всесвіт" не дали розповісти про війну

Jerry Heil виграла Music Moves Europe Awards

Нагородження премією відбулося в Нідерландах 19 січня, на фестивалі-шоукейсі ESNS у Гронінгені, де ведучою була інша українська зірка – Alina Pash. Jerry Heil окрім нагороди отримала 5 тисяч євро та можливість записуватися з компанією Deezer.

Здобувати перемогу й європейську нагороду в мільйон разів приємніше, коли робиш це в ім'я своєї країни і завдяки їй! Дякую кожній людині, яка голосувала за мене! Крок за кроком прокладається шлях для українських музикантів у світ! Україна звучить! І нас чують,
– прокоментувала артистка.


Jerry Heil виграла премію / Фото з інстаграму зірки

Зі сцени премії співачка також звернулась до артистів, які були номінованими чи перемогли в інших сферах. "Довгий час для українських артистів було мрією з'явитися у глобальному контексті, і сьогодні це стається. Всіх артистів тут я хочу просто попросити вас, друзі. Говоріть правду в унісон з Україною".

Які українські зірки здобували Music Moves Europe Awards

  • У 2021 році престижну нагороду вперше отримала українська реперка Alyona Alyona. Тоді артистка перемогла в основній номінації, а також отримала додаткову нагороду у номінації Public Choice Award.
  • У 2022 році премію здобула Alina Pash. Журі назвали її цікавою та оригінальною артисткою із сильним звучанням. Виконавиця отримала приз у розмірі 10 тисяч євро.