Оголошення результатів премії відбулось 20 січня під час фестивалю-шоукейсу ESNS у Нідерландах. На нагороду претендували 14 виконавців з різних країн Європи, проте українці Аліні Паш вдалось вибороти премію разом з представниками Ірландії (Denise Chaila), Угорщини (Дeva), Франції (Mezerk) та Нідерландів (Blanks).

Читайте також Таня Муіньо: що відомо про українську режисерку, яка своїми кліпами підкорила Голлівуд

Сильний віжуал, сильний продакшн. Справді цікава та унікальна артистка. Дійсно, можна відразу сказати, які цінності вона відстоює,
– прокоментувало журі перемогу Аліни Паш.

Зазначимо, що почесним членом журі стала українська реперка Ayona Alyona, яка минулого року перемогла в основній номінації та стала фавориткою фанатського голосування. Відтак, дві українки вже два роки поспіль підкорили європейську сцену.

Аліна Паш, окрім самої нагороди, отримала приз у 10 тисяч євро.

"Дякую за те, що моя культура, яку я несу, може бути помічена десь ще у Європі, у світі. Це так особливо для мене. Тому що я відчуваю це місією своєї душі", – заявила Аліна Паш під час нагородження.


Аліна Паш перемогла у премії Євросоюзу Music Moves Europe Awards / Фото з інстаграму Slukh.media

Що відомо про премію Music Moves Europe Awards?

Це премія Європейського Союзу, яку вручають молодим талановитим виконавцям з 2004 року. Організатори прагнуть відзначати нових європейських артистів та підтримувати їх у розвитку міжнародної кар’єри. У різний час переможцями такої премії ставали знамениті Дуа Ліпа, Адель, Stromae та інші зірки Європи.