Український артист Іво Бобул у новій розмові з журналістами заявив, що подав на Емму Антонюк до суду. Він наполягає, що не дозволяв блогерці публікувати інтерв'ю.

Дивіться також Зробила собі піар, – Павло Зібров прокоментував скандальне інтерв'ю Емми Антонюк з Іво Бобулом

Іво Бобул подав до суду на Емму Антонюк

Я скільки інтерв'ю давав за своє життя, але такого у мене не було. Я їй казав: "Не викладай це в ефір без мого дозволу". Я подав до суду через те, що вона не мала права без мого дозволу виставляти це,
– повідомив артист.

На думку Іво Бобула, Емма Антонюк хоче хайпу та популярності, додавши у приклад її розмову з Іриною Фаріон. "Потрібно все-таки мати якусь честь. З вовками я по-вовчому, з людьми – по-людськи. Коли я вже пішов і мені сказали, які ще запитання вона готувала... я би все одно пішов. Вона хотіла хайпанути дуже гарно, бо є на кому. Така вона є".

Судовим позовом займається не сам Іво Васильович, а його юристи. Він також зазначив, що завжди співав про кохання до жінок, а в інтерв'ю говорив тільки про "деяких", тому начебто не є сексистом.

Я не хочу, мені це не потрібно. Є люди, які цим займаються, це їхня робота. А моя робота – співати, приносити людям радість, щастя,
– сказав співак.

Коротко про скандальне інтерв'ю

  • Іво Бобул в інтерв'ю Еммі Антонюк назвав жінок "меркантильними" та дорікнув журналістці за те, що у 32 роки вона без чоловіка та дітей. Коли Емма назвала ці заяви сексистськими, Іво з образами пішов з розмови.
  • Інтерв'ю довго та активно обговорювали в усіх соцмережах: хтось підтримував Бобула, а хтось Антонюк. Та ще тоді артист заявив, що дозволу на публікацію не давав й пригрозив позовом.
  • Емма Антонюк спокійно відповідала на його слова. Вона впевнена в тому, що від боку артиста заяв про заборону не звучало. "Я з впевненістю можу хіба повторити: Іво Бобул у розмові зі мною не сказав ані слова про заборону публікації матеріалу".