69-річний виконавець Іво Бобул дав інтерв'ю Еммі Антонюк, але не пробув на ньому до кінця та зі скандалом пішов. Він вперше прокоментував вірусні відео, які розносяться інтернетом.

Дивіться також "Його липи відцвіли": як українці реагують на сексистські заяви Іво Бобула

Іво Бобул дав коментар щодо інтерв'ю

Іво Бобув знову нагадав про свій вік та вік інтерв'юерки, що робив і під час розмови на камеру. Він заявив, що не давав дозволу на публікацію ролика, а тим більше їхньої телефонної розмови.

Я понад 40 років на сцені, а їй – 32 роки. Це була моя власна думка. Ніхто не давав їй права публікувати це інтерв'ю. Я їй сказав, щоб вона це не публікувала, але вона не послухала. Хоче хайпанути? Вона виклала у Youtube нашу розмову телефоном. На це ніхто не має права без дозволу. Це правило журналістики,
– вважає співак.

Що сталося на інтерв'ю

Іво Бобул у розмові з Еммою Антонюк висловився про своє ставлення до жінок. На його думку, жінки сьогодні "розбалувані" та "меркантильні", тоді як "хороші дівчата" – це ті, які не виходять з дому.

Емма не погодилась з такими думками артиста, тож він перейшов на особистості та дорікнув їй через те, що у 32 роки вона не має чоловіка та дітей. Журналістка назвала це "сексистською маячнею", після чого Іво попросив "не мокати його в унітаз", не говорити "всяку херню" і пішов зі студії.

На цьому ролик не завершився: за кілька хвилин Бобул зателефонував Антонюк та намагався виправдатися, сказав, що вона "зробила його винним у цьому".