У свіжому інтерв'ю 69-річний Іво Бобул назвав жінок "розбалуваними", бо вони "дуже багато хочуть" і перебирають чоловіками. Народний артист нібито переживає за молодих хлопців, які можуть закохатися в таких, що "скачуть по ліжках" у пошуку принца.

До теми Президент Чехії прийшов на концерт ТНМК з чаєм у стаканчику: відео під "Файне мiсто Тернопiль"

Іво Бобул образив жінок і влаштував скандал

Дівчата, треба задуматися, що треба поважати ту людину, яка тебе вибрала. Може, він не такий багатий. Душу треба шукати, а не гроші. Ми забули, що кожна людина має душу. А ми дивимось гроші, гроші, квартири, багатство. А молоді, хлопцям треба знати, що є різні дівчата. Є хороші дівчата, які сидять по домам і не виходять,
– заявив Іво Бобул.

Емма Антонюк підкреслила, що це "пародійний карикатурний образ жінок", але співак не погодився, бо прожив життя й бачить це по своїх друзях.

"Я не ображаю жінок, а просто сказав, що змінилися жінки. Стали меркантильними. Що таке меркантильність? Думають тільки про себе, про гроші, про те, щоб жити класно, машини, хата. А ніхто не думає, де чоловік може взяти це все. Не всі можуть бути банкірами, "папіками", – пожалівся народний артист.

Ба більше, Іво Бобул перейшов на особистості й дорікнув інтерв'юерці, що у 32 роки вона самотня, незаміжня й без дитини. Він попросив "не мокати його в унітаз", не говорити "всяку херню", зняв гарнітуру й пішов зі скандалом.

Іво Бобул обізвав жінок меркантильними: дивіться відео онлайн (з 29:50)

У коментарях відреагували бурхливо й зауважили, що Іво Бобул уособлює все своє покоління:

  • "Іво Бобул влучно репрезентує своє покоління. Надмірність, оперування судженнями й власним досвідом… Ображений чоловік, який не реалізував себе і звинувачує жінок у своїй нереалізованості. Ніколи такого не було і от знову";
  • "Це ви не з Бобулом інтерв'ю взяли, це інтерв'ю з всім його поколінням. Після кожної його фрази я собі казала: "Десь я вже це чула";
  • "Коли немає аргументів, лишається дотискати віком і авторитетом. І "сонечком";
  • "Як я обожнюю це "сонечко", коли декількома словами людина вже ставить тебе нижче за себе та показує, що не сприймає тебе як дорослу свідому людину. Дуже показово".