Нагадаємо, що раніше за Іво Бобула заступився співак Віктор Павлік. Тепер цей скандал прокоментував і Павло Зібров, який вважає, що журналістка зробила собі піар.

До теми Емма Антонюк прокоментувала скандальне інтерв'ю з Бобулом: "Що я мала відповісти?"

За його словами, треба знати Іво Бобула та його погляди. "Я його знаю років 40, десь 35 точно. Він – складна, неординарна людина", – пояснив Зібров.

Музикант вважає, що перш ніж йти на інтерв'ю з Бобулом, потрібно дізнатися взагалі, хто він.

А ця дівчина діяла просто в лоб. Ну, вона зробила собі піар, але я знаю, що деякі дорослі виконавці вже до неї точно не підуть,
– наголошує Зібров.

Він зазначив, що сам би так не відповів, але це була власна думка Іво Бобула. "Якщо ти публічна людина, ти не можеш свою думку тихенько сказати, тебе відразу рознесуть. Тож йому про це треба було думати. Я б собі такого не дозволив", — сказав Зібров.

Дивіться інтерв'ю з Павлом Зібровим: відео

Що відомо про скандальне інтерв'ю з Іво Бобулом

  • Артист під час розмови звинуватив жінок у меркантильності. Антонюк у відповідь назвала Бобула сексистом. Крім того, він назвав жінок "розбалуваними", бо вони "дуже багато хочуть" і перебирають чоловіками.
  • Після коментарів ведучої артист покинув студію. За кілька хвилин він перетелефонував їй та сказав: "Ти вперта, як не знаю що. Опустися на землю.. Сонечко, якби ти пройшла хоч трохи, що пройшов я, ти говорила б по-іншому".
  • Згодом Бобул заявив, що не давав їй дозволу на опублікування інтерв'ю з ним: "Я понад 40 років на сцені, а їй 32 роки. Це була моя власна думка. Ніхто не давав їй права публікувати це інтерв'ю. Я їй сказав, щоб вона це не публікувала, але вона не послухала”. Але Антонюк спростувала його слова.
  • За кілька днів хтось зламав сторінку артиста в інстаграмі та перепросив від його імені за "необдумані та образливі слова". У відповідь менеджмент Бобула наголосив, що "провини жодної його немає, бо заяви Іво відповідають його поглядам".
  • Ми спробували розібратися у цій ситуації та зрозуміти, чому стався скандал. Хто така Емма Антонюк і чому між нею та Іво Бобулом виник такий гучний конфлікт – дізнайтеся в матеріалі 24 Каналу.