Ірина Федишин обожнює подорожі. У вільний час вона не сидить вдома і разом із найріднішими намагається якомога більше мандрувати, показувати синам світ. Наприклад, осінні канікули цього року вони провели в Туреччині.

Дивіться також Ірина Федишин в Туреччині позувала в шортах і корсеті: фото з відпустки

Ірина Федишин з сім'єю в Туреччині

Артистка ділиться найяскравішими кадрами з мандрівки на особистій сторінці в інстаграмі. Ірина показала, як одного дня разом із чоловіком і синами потрапила під дощ, який пройшов у Кемері.

Зіркова сім'я відправилася на прогулянку набережною. Погода виявилася дощовою, однак не зруйнувала плани. Ірина, її коханий Віталій і діти одягнули стильні дощовики й насолодилися добре проведеним часом. Звісно, що не забули сфотографуватися, щоб закарбувати ці миті в пам'яті.

На курорті… Приїхали засмагати, а трохи змокли,
– написала Ірина під фото.

Ірина Федишин з сім'єю в Туреччині / Фото з інстаграму співачки

Українські зірки за кордоном

  • Телеведуча Катя Осадча полетіла у відпустку в Німеччину. Вона поділилася яскравими кадрами з вулиць Берліна, показавши, що поєднує роботу та відпочинок.
  • Ведучий Володимир Остапчук разом із коханою Христиною Горняк відправився у Францію. Подружжя проводить романтичний вікенд в Парижі. Це місто особливе для пари, адже саме там Володимир і Христина вперше відпочивали вдвох.
  • Співачка Надя Дорофєєва з чоловіком Володимиром Дантесом і подругою Іриною Горовою відпочивала в Португалії. Артистка оприлюднювала знімки з прогулянки Лісабоном.