Лідер колективу "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка добре заробляв у Росії до 2014 року. Він розповів, що вважає правильним рішенням заробляти кошти там. Бо після цього артист вкладав ці кошти в українські культурні проєкти.

Дивіться також Тарасу Цимбалюку прийшла повістка до військкомату: "Відро холодної води на голову"

Олег Скрипка про заробітки в Росії

Це було абсолютно правильно. Не тільки я так робив. Знаю ще кількох хороших людей, які так інвестували в українську культуру,
– вважає Олег Скрипка.


Олег Скрипка / Фото Уляни Журби, 24 канал

Після 2014 року Олег Скрипка разом з гуртом "ВВ" перестав їздити до Росії. Для нього було здивуванням те, що українці натомість продовжити слухати російське.

"Але, коли почалася війна, ще у 2014 році, мені було дивно чути в українських клубах російську музику. Навіть у Львові російські пісні все одно грали на дискотеках. А в Одесі до 2014 року половина музики була світова, а інша половина – російськомовна. Україномовної не було взагалі. Після 2014 року в Одесі була лише російська музика. Іноземного не було нічого".

Для мене це було і дивно, і страшно. Через музику я відчував, що будуть такі події, як зараз,
– додав Скрипка.

Що зірки кажуть про свої заробітки в Росії

  • Надя Дорофєєва заявила, що до 24 лютого була інфантильна та безвідповідальна, а думки про аполітичність вважала творчими та правильними. Вона розкаялась через те, що не усвідомлювала певних тез раніше.
  • Андрій Бєдняков зізнавався, що йому соромно через поїздки у Москву та заробітки там. Але додавав, що намагався шукати роботу на українських каналах – його ніхто не запрошував. Втім, на початку 2014-го року "Пєрвий канал" пропонував йому вести 2 – 3 розважальні проєкти, але той відмовився.
  • Даша Астаф'єва також розкаялась за те, що заробляла "бабло" в Росії після 2014 року. Вона додавала, що їздила туди лише заради грошей, тоді як в Україні виступи приносили їй задоволення.