Нещодавно подружжя Мірошниченків, після тривалої процедури, всиновило дитину. З'ясувалося, що син народився без черевної стінки.

До речі Не розмовляє, – дружина Віктора Павліка розповіла про самопочуття сина

Інна Мірошниченко поділилась діагнозом прийомного сина

Жінка розповіла, що дитина має певну особливість. Син народився з деякими проблемами у здоров'ї. Лікарі поставили йому діагноз – гастрошизис, тобто, відсутність черевної стінки.

Живота не було. На п'ятому місяці вагітності шкіра і м'язи тріснули, через те, що органи занадто швидко розвивалися. Усе випало і далі розвивалося просто в плаценті. І коли він народився, у нього органи були зовні, не всередині.
– зазначила Інна.

Також з'ясувалось, що у Марселя інша форма грудної клітки. За словами Інни, ще деякі проблеми можуть з'явитися згодом.

Можуть бути важкі синдроми кишківника. Ми його і забирали з важким синдромом. Його кишка не перетравлювала їжу, її тільки вирізати треба було. Ми зняли цей діагноз.
– поділилась дружина Мірошниченка.

Знаменитість сказала, що не засуджує біологічну маму Марселя. Адже вона не знає, щоб зробила, якби потрапила в таку ситуацію.

Якщо подивитися на цю історію з боку його біологічної мами, я її не засуджую. Я не знаю, як би я відреагувала на таку ситуацію, якби я була така юна, у мене не було б підтримки, і в мене б народилася дитина з такими вадами. Я не знаю.
– відповіла вона.

Що відомо про сина Мірошниченків

  • Нещодавно син Мірошниченків Марсель захворів. Він почав сильно кашляти та хрипіти. У нього виявили пневмонію.
  • Раніше Інна розповідала про труднощі у вихованні прийомного сина. За словами багатодітної мами, у Марселя – дуже розхитана психіка, через що виникають тривалі істерики.
  • Також нещодавно багатодітна мова зізналась, що всиновлює другу дитину. Цього разу вона подається сама, без Тімура.