Дружина Тімура Мірошниченка в інстаграм-сторіз виклала фото служби у справах дітей та сім'ї у Києві в Дніпровському районі. Так, Інна Мірошниченко всиновлює другу дитину.

Зверніть увагу Тімур та Інна Мірошниченки охрестили названого сина: перші фото Марселя з хрещеними

Інна Мірошниченко всиновлює дитину

Адвокатка повідомила, що вже подала документи. Далі її очікують направлення на курси, їхнє проходження. Опісля їй видадуть рекомендації психологів і поставлять на облік. Після цього Інну чекає пошук дитини та зустріч з нею.

Цього разу Інна Мірошниченко подається сама, без чоловіка.

Я пішла на друге коло. Цього разу я подаюся сама. Бо Тім і так зробив неможливе, аби відвідувати школу навесні. Вдруге таке диво не станеться. Так, так можна було. У мене є житло, дохід і згода чоловіка брати дітей на своє утримання,
– уточнила Інна Мірошниченко.


Інна Мірошниченко всиновлює другу дитину / Фото з інстаграм-сторіз


Інна Мірошниченко всиновлює другу дитину / Фото з інстаграм-сторіз

За словами адвокатки, після всиновлення вона стане умовною "мамою-одиначкою" дитини або дітей. Далі її чекатиме суд – внутрішньосімейне усиновлення. Цей процес простіший для Тімура, аніж відвідування курсів.

"Чому так швидко? Бо відчуваю, що є місце в серці й у квартирі. А дітей, які чекають на сім'ю, все ще десятки тисяч", – підкреслила Інна.


Інна Мірошниченко всиновлює другу дитину / Фото з інстаграм-сторіс

Як Мірошниченки всиновили дитину

  • Тімур та Інна Мірошниченко виховують двох дітей: 5-річну доньку Мію та 4-річного сина Марка. Вони задумувалися про всиновлення ще до повномасштабного вторгнення, але після його початку точно ухвалили це рішення.
  • У січні цього року пара повідомила, що процес усиновлення розпочався. Про всі етапи Тімур та Інна розповідали публічно – адже у системі є дуже багато проблем та корупції. Вже у червні подружжя знайшло дитину – відтоді почалися перші зустрічі та очікування судових рішень. Наприкінці липня вони забрали хлопчика додому та назвали його Марселем. За кілька днів йому виповнилось 2 роки.
  • На Марселя чекав період адаптації та повільного позбуття дитячих травм з дитячого будинку. Минуло понад 4 місяці, як зіркове подружжя забрало дитину додому, та різниця вже колосальна. Хлопчик усміхається, показує характер та свої емоції та росте.