В кліпі можна побачити кадри із зображенням населеного пункту в Україні, який перебуває під артилерійським обстрілом росіян. Нагадаємо, що гурт з початку вторгнення підтримує Україну.

Цікаво Заплакала від побаченого: акторка Кетрін Винник з серіалу "Вікінги" відвідала Ірпінь – фото

У підписі до відео артисти зазначили, що кліп на пісню Crushed знятий на передовій України.

У ньому розповідається про Сашу, молодого хлопця, який пережив місяці обстрілів у своєму місті. Історія Саші розриває серце, і є тисячі інших, таких як він, які відчайдушно потребують допомоги. Навіть сьогодні його родина без світла та інших елементарних комунікацій,
– йдеться в повідомленні.

Дивіться кліп Imagine Dragons на пісню Crushed: відео

Як Imagine Dragons підтримують Україну

  • Imagine Dragons активно підтримують Україну в умовах війни. Музиканти в перші дні вторгнення записали слова співчуттям усім постраждалим від війни і побажали перемоги. Також вони скасували два своїх концерти на Росії.
  • А у 2022 році Ден Рейнольдс під час виконання однієї з пісень на концерті в Чехії підняв український прапор, який подарувала йому переселенка з харківської Північної Салтівки.
  • А в лютому гурт записав звернення до пасажирів українського літака, яке вже почули люди з 10 країн. Сюрприз від колективу прозвучав для пасажирів SkyUp.