Перед вирішальним вибором "Холостяк" Алекс Топольський познайомив Сашу Мудру та Катю зі своєю мамою. Це сталося у фінальному випуску проєкту. Хоча Наталії Володимирівні сподобалися обидвоє дівчат, але вона припускала, що саме з Катею можна побудувати довгострокові стосунки.

До теми "Холостяк" Алекс Топольський пояснив, чому у фіналі обрав Катю, а не Сашу

Що мама Алекса сказала йому про вибір у фіналі "Холостяка"

"Мамі імпонували обидві дівчини. Але вона, як і у випуску, припустила, що з Катею більша ймовірність створити тривалі стосунки, культивуючи сімейні цінності. І я радий, що наші думки зійшлися", – поділився Топольський.


Топольський про реакцію мами на вибір у фіналі / Скриншот інстаграм-сторіс "Холостяка"

Зараз Алекс мріє про сім'ю з двома дітьми – сином і донькою. Однак невідомо, чи будуватиме цю сім'ю з обраницею з "Холостяка". Чи продовжилися стосунки Каті та Алекса після фіналу стане відомо вже цієї п'ятниці, 20 січня, після виходу пост-шоу. Наразі відомо, що фінал Топольський дивився на Балі, де відпочиває зараз, а Катя – в Києві, разом з іншими учасницями проєкту.

Однак у соцмережах після фіналу Алекс опублікував серію світлин з обраницею. На фото Алекс та Катя зображені щасливими, не приховують своїх почуттів. У підписі до фотографій Топольський назвав дівчину "рідною людиною".

Фінал 12 сезону "Холостяка": головне

  • Біографію переможниці Каті Лозовицької можете прочитати тут.
  • У мережі підтримали вибір Алекса, але зазначили, що Катя гідна кращого чоловіка, ніж він.
  • Після фіналу Саша Мудра опублікувала лаконічний допис, у якому подякувала глядачам за любов і підтримку. Дівчина розчарована вибором Алекса, але не сумнівається, що в неї буде світле майбутнє.
  • "Холостяк" пояснив, чому обрав Катю, а не Сашу. З'ясувалося, що в Алекса Топольського були дівчата, схожі на Сашу Мудру – драйвові, характерні, запальні, а з такими, як Катя, він ніколи не зустрічався. Вона нібито більше підходить для створення сім'ю, про яку він так рідко заїкався на проєкті.