Головний герой 11 сезону романтичного реаліті-шоу "Холостяк" закохав у себе не лише учасниць, а й всю країну. Він менше за все на світі хотів зробити боляче бодай одній з дівчат, однак прощання з Юлією "Зайкою" було тяжким. Так і не знайшовши любов на проєкті, вона щемливо прокоментувала фінал.

Читайте також Холостяк 11 сезон 12 випуск: як пройшов довгоочікуваний фінал та вибір Михайла

Юля "Зайка" прокоментувала фінал "Холостяка"

Дівчина, яка повернулася на проєкт, аби зізнатися Михайлу в коханні, у фіналі не приховувала ані сліз, ані болю. Переборовши себе й відкрившися чоловіку, вона не отримала того ж взамін. Рішення "Холостяка" розбило її серце.

Ти сказав, що це не любов. Відчуття такі, ніби моє серце луснуло як повітряна кулька, в яку встромили кинджал. Мені погано, огидне відчуття! Коли розбивається серце, всередині порожнеча, вакуум і пекучий біль,
– щемливо написала Юлія "Зайка".

Дівчина емоційно зізналася, що після фіналу "Холостяка" в неї залишилося лише одне запитання до Михайла Заливаки: "За що ти так зі мною?"

Варто знати Холостяк 11 сезон: біографія переможниці Анни Богдан

У фіналі романтичного реаліті-шоу "Холостяк" Юлія "Зайка" вперше приміряла розкішний образ нареченої. Перед Михайлом вона з'явилася в обтислій блискучій сукні фасону "рибка" з відвертим декольте. З завмиранням серця дівчина чекала на рішення головного героя, однак так і не отримала шанс на щасливі стосунки з ним.