У фінальному 12 випуску 11 сезону шоу "Холостяк" Михайло Заливако обирав серцем. За понад три місяці проєкту він встиг закохатися в Анну Богдан. Яким було життя дівчини до романтичного реаліті-шоу, як зароджувалася та розвивалася її історія кохання з головним героєм, дізнавайтеся нижче.

Важливо Холостяк 11 сезон 12 випуск: як пройшов довгоочікуваний фінал та вибір Михайла

Біографія Анни Богдан

Переможниці "Холостяка" Анні Богдан 29 років. Свій день народження вона відсвяткувала на проєкті. За освітою вона маркетолог, однак працює туристичним агентом. Дівчина обожнює екстримальний відпочинок – подорожі, альпінізм, стрибки з парашутом, сквош, сайкл, бокс, а на шоу опанувала ще й тайський бокс. Її захоплення поділяє і Михайло Заливако.

Анна дуже амбіційна. Вона мріє про міцну сім'ю та трьох дітей, а разом з тим прагне вирушити до Мексики на археологічні розкопки, побачити всі старовинні замки світу, побувати у Фінляндії та багато іншого.

До теми Холостяк 11 сезон: чи погоджуєтеся ви з результатами фіналу

Багатотисячній глядацькій аудиторії Анна запам'яталася як ексдружна Андрія Богдана – колишнього Керівника Офісу Президента. Через три місяці після знайомства закохані одружилися на острові Балі, а вже за півтора року – розлучилися. Ініціаторкою розриву була Анна, адже союз з Богданом перетворився на постійні розчарування, образи та сльози.

Цікаво Анна з "Холостяка" спростувала чутки, що була лише коханкою Богдана: деталі шлюбу

Історія Анни Богдан та Михайла Заливаки на проєкті "Холостяк" була чуттєвою та емоційною. Вона набрала обертів після екстримального індивідуального побачення у Львові.

Дівчина завжди була відверта з головним героям, тому нерідко висловлювала своє обурення та влаштовувала істерики. Переможниця ледь не пішла з шоу після того, як бізнесмен на її очах пристрасно поцілувався з Джессікою. Однак така імпульсивність в стосунках подобалася Михайлу Заливаці.

Анна Богдан неодноразово заявляла, що після завершення "Холостяка" готова до серйозних стосунків. Вона не проти переїхати з рідного Києва до Харкова, де живе і розвиває свій бізнес Михайло. Дівчина мріє про скромне весілля в замку на узбережжі моря та трьох дітей. Щоправда, цілком жертвувати власними бажаннями заради сім'ї вона не хоче.

Схоже, гострота в стосунках подобається "Холостяку" значно більше, ніж розмірена буденність. Однак чи складуться стосунки Михайла Заливаки та Анни Богдан після завершення зйомок, дізнаємося вже наступного тижня.