Музиканти обіцяють влаштувати захід з дотриманням усіх карантинних вимог. Концерт відбудеться на вулиці Десятиннній, 12, у місті Києві, о 18:00. Символічно, перший сольний концерт гурт Go_A проведе у День Києва.

Цікаво Найперше обійму кота, – солістка Go_A про приїзд додому і враження від Євробачення-2021

Про проведення концерту представники Go_A повідомили у своєму інстаграмі.

Друзі, вже через тиждень, 30 травня, відбудеться нашої перший сольний концерт! Open-air вечірка в локації "Всі. Свої", де ми будемо разом з вами святкувати День Києва. Посилання на квитки ви зможете знайти в біо профілю. З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами. Захід буде проходити з дотриманням всіх рекомендацій МОЗ,
– йдеться в повідомленні.

У наступній інстаграм-публікації Go_A додали, що після напруженого фіналу та перельоту у Києві всі втомились, але вони дуже щасливі, що мали змогу стати частиною Євробачення.

"Тепер відпочинемо і будемо готуватись до концерту, що відбудеться зовсім скоро, 30 травня!" – додали артисти.

Варто додати, що квитки на концерт гурту Go_A, які зайняли 5 місце на Євробаченні у Роттердамі, стартують від 550 гривень.

Що відомо про виступ Go_A на Євробаченні

  • Український етнофольк гурт спочатку виступив у першому півфіналі під 15-м номером. Колектив вразив Європу піснею SHUM та злетів як у трендах ютубу, так і в букмекерській таблиці. Музикантам прогнозували 4-5 місце.
  • У фіналі конкурсу Go_A виступали під номером 19. Зважаючи на 97 балів від суддів з різних країн та 267 балів від глядачів, Україна здобула 5 місце у конкурсі. Але за глядацькими голосуваннями вони посіли друге місце.
  • Переможці конкурсу – італійський гурт Måneskin на пресконференції після фіналу заявив, що його улюбленим виступом став номер Go_A. Також під час виступу українців у залі конкурсу та за лаштунками усі відривались під пісню SHUM, а трек став лідером у музичних сервісах світу за прослуховуваннями.