В інтерв'ю 24 каналу FIINKA щиро розповіла про рішення піти на Нацвідбір саме цього року, реакцію чоловік та конкурентів. А також зізналася, для чого їй участь у Євробаченні-2023.

Не пропустіть Це буде моя головна перемога, – KRUТЬ про Нацвідбір, конкурентів, Євробачення-2023 у Британії

Яка місія FIINKA на Євробаченні-2023

У рамках спецпроєкту "На українську вечірку в Британію" ми поцікавилися у FIINKA, якою буде її місія, якщо переможе у Нацвідборі та поїде представляти нашу країну на Євробачення-2023 у Великій Британії.

Я хочу, щоб весь світ почув про гуцулів, щоб не було більше питання: "А якою мовою вона розмовляє?". Нехай Європа почує, як ще може звучати Україна. Щоб всі розуміли, шо це прекрасний унікальний говір української мови, яким розмовляв наш герой Довбуш, яким писав Стефаник, який звучить у легендарному фільмі "Тіні забутих предків". За цим говором стоїт величезний пласт культури. Я хочу, щоб люди почали цікавитись Гуцульщиною. Хочу стати прикладом, що треба направду цінувати і шанувати своє. От тоді й буде наша перемога. На всіх фронтах!
– наголосила артистка.

FIINKA – "Довбуш": слухайте пісню онлайн

FIINKA прагне, щоб українські вечірки відбулися по всьому світу. Впевнена, що після перемоги саме так і буде. А наразі українці готуються влаштувати гучну вечірку в Британії у травні 2023 року.

Нацвідбір на Євробачення-2023: головне

  • Задля безпеки фінал проведуть в укритті. Прямий ефір відбудеться 17 грудня.
  • Місце проведення заходу не розголошують, проте усі глядачі зможуть побачити виступи 10 фіналістів онлайн та по телебаченню.
  • Згідно з прогнозами букмекерів, перше місце у відборі отримає співачка Jerry Heil.