Христина хоч і заїкалася про шлюбний договір з Володимиром Остапчуком, але, схоже, так і не уклала його, адже після розриву їхній будинок у підвішеному стані. Екси досі не поділили його, але блогерка натякнула, що має на дім такі ж права, як і ведучий, бо будували вони його у шлюбі.

Читайте також "Можу заплатити за двох": 22-річна дівчина Остапчука зізналася, на чиї гроші вони живуть

Що з будинком Остапчука та Христини під Києвом

Дуже багато запитань про будинок. Не маю що на них відповісти. Ми нічого не вирішували, будиночок гарненький стоїть собі на сонечку. Для мене це наразі не є дуже нагальним питанням, але взагалі будь-яке майно, яке набуте подружжям, є спільним,
– відповіла Христина Остапчук.

Нагадаємо, у грудні 2022 року, коли Володимир Остапчук уже жив разом з Катею Полтавською, блогерка коментувала, що роботи в їхньому будинку під Києвом на паузі. "З ним усе ок, стоїть на своєму місці. Він нереально класний, ремонт наразі зупинено", – пояснювала Христина фоловерам.

Христина Остапчук біля будинку під Києвом / Фото з інстаграму блогерки

  • Нагадаємо, що будівництво взяв на себе Остапчук, блогерка коментувала: "Є там деяка маленька частина моя грошима". Однак тоді вона за свої гроші оплачувала комуналку, парковку, купувала продукти.
  • Через вторгнення Росії будинок "заморозили", але у червні 2022 року шоумен оголосив, що добудує дім, бо "вірить в Україну та ЗСУ".
  • Тоді ж Остапчук зізнався, що щоб закінчити ремонт, потрібно ще щонайменше 80 тисяч доларів. З усім – з земельною ділянкою, з екстер'єром та інтер'єром – вони з Христиною сподівалися "вписатися" у 200 тисяч доларів.