Відому американську акторку Дженніфер Еністон після розлучення з Джастіном Теру підозрювали у кількох романах. Тепер зірка вкрай рідко ділиться деталями особистого життя. Однак вона розповіла, якого партнера шукає.

Читайте також Ріанна та A$AP Rocky вперше вийшли разом у світ після оголошення роману

Дженніфер Еністон про особисте життя

Актрису запитали, чи можливо їй побудувати романтичні стосунки з чоловіком, який би не належав до кіноіндустрії. Еністон відповіла більш ніж ствердно.

Звісно. Абсолютно. Я дуже сподіваюся, що це буде хтось не з представників цієї індустрії. Було б чудово,
– наголосила зірка.

Зазначимо, що раніше Дженніфер Еністон розповідала, що справді зацікавлена в тому, щоб знайти "фантастичного партнера", з яким можна було б приємно проводити час. Для неї не так важливо, чи будуть закріплені ці стосунки в юридичному плані.

Акторка додавала, що не хотіла б знайомитися в інтернет-додатках: "Я збираюся дотримуватися традиційних побачень. Коли хтось просто запрошує тебе на побачення. Я б воліла саме такий спосіб".


Дженніфер Еністон / Фото з інстаграму Дженніфер Еністон

Еністон про чутки з Девідом Швіммером

Попри те, що Дженніфер та Девід – головна пара серіалу "Друзі" (Росс і Рейчел) – постійно спростовують чутки про свій роман, шанувальники продовжують поширювати інформацію про їхні стосунки.

Я не могла повірити в це. Ну ви серйозно? Він мені як брат! Але водночас я цілком розумію людей. Це просто показує, наскільки вони сповнені надії на те, що мрії збуваються,
– наголосила Дженніфер Еністон.

Що відомо про чутки про роман Еністон та Швіммера

  • Чимала частина фанатів легендарного серіалу "Друзі" мріяла про те, що актори, які зіграли Росса та Рейчел, зустрічалися б у реальному житті.
  • Мережу підірвала новина про те, що Дженніфер Еністон та Девід Швіммер справді були закохані один в одного під час зйомок першого сезону.
  • Тоді актори наголосили, що поза серіалом у них нічого не було, а всі почуття вони спрямували на своїх героїв. Дженніфер Еністон зізнавалась, що "сказала б з гордістю", якби спала колись з Девідом Швіммером, але цього не було.
  • Своєю чергою Девід Швіммер також відреагував на чутки, що зустрічався чи зустрічається з колегою. Представники актора зауважили, що вся ця інформація – неправдива.