Відомо, що у культовому серіалі "Друзі" зірки виконували роль екранної пари Рейчел і Росса. Але, як виявилось, "хімія" між ними була не лише на екранах, а й у реальному житті.

Цікаво Леді Гага заспіває з Лізою Кудров: все, що відомо про спецепізод "Друзі: Возз'єднання"

"У першому сезоні я був сильно закоханий у Джен", – сказав Девід.

"Це було взаємно", – додала Дженніфер.

Актор також поспішив додати, чому між ними нічого не відбулося поза серіалом.

Ми розійшлися, як у морі кораблі, тому що один з нас постійно був у стосунках, і ми ніколи не перетинали цю межу. Ми поважали це,
– зазначив чоловік.

Своєю чергою Еністон розповіла про перший поцілунок зі Швіммером. Він трапився на знімальному майданчику.

"Я одного разу сказала Девіду: "Буде такий облом, якщо ми з тобою вперше поцілуємося по національному телебаченню". І справді, вперше ми поцілувалися в тій кав'ярні. Ми просто переспрямували все наше обожнювання і кохання один до одного на Росса і Рейчел", – розповіла Дженніфер.

Перший поцілунок Рейчел та Росса у серіалі "Друзі": дивіться відео онлайн

Варто знати За що ми любимо серіал "Друзі": підбірка культових моментів з історії

Реакція мережі

Новина про закоханість молодих Дженніфер Еністон і Девіда Швіммера просто сколихнула соцмережі. Пропонуємо для перегляду найцікавіші твітер-публікації:

  • "Як люди можуть думати, що зі мною буде все гаразд після сьогоднішнього дня, коли я буду вічно носити з собою знання про те, як Девід і Дженніфер любили один на одного і дарували цю енергію персонажам Россу і Рейчел?"
  • "Як я можу бути в порядку, коли Дженніфер і Девід були закохані одне в одного на знімальному майданчику? Тому вони передавали своє обожнювання один одному через Рейчел і Росс".
  • "Любов між Россом і Рейчел насправді була справжнім коханням між Дженом і Девідом. Вибачте, я плачу".
  • "Дженніфер Еністон і Девід Швіммер висловлювали свої почуття через Росса і Рейчел. Не дивно, що вони – одна з найвидатніших телевізійних пар у світі".
  • "Рейчел і Росс були закохані одне в одного насправді, і вони вклали всю цю прихильність і потяг у кіноролях. Вони ніколи не наважувалися все зіпсувати, їхня дружба досі ціла".

Що відомо про "Друзі: Возз'єднання"?

Прем'єра спеціального епізоду за участю всіх головних героїв серіалу відбулась 27 травня на HBO Max. Дженніфер Еністон, Ліза Кудров, Кортні Кокс-Аркет, Девід Швіммер, Меттью Перрі та Метт Леблан вперше за 17 років з'явились усі разом. Режисером та продюсером шоу став Бен Вінстон. У новому епізоді немає акторської гри, а лише спогади зі знаменитого серіалу: найкращі діалоги, репліки, пісні й таємниці "за кадром".