У п'ятницю, 19 лютого, молодшому нащадку артистки виповнюється вісім місяців. Впродовж всього цього часу Джамала була поряд з малюком та навіть годувала його грудьми за лаштунками концерту. Однак у новому році вона відновила шалений ритм життя, тому присвячує себе рідним вже після зйомок і виступів.

До теми Джамала зачарувала елегантним образом у бежевому костюмі: фото

Фото Джамали з молодшим сином

Перед камерою співачка постала у звабливому светрі з оголеними плечима та чорних штанах палаццо. У цьому образі вона нещодавно записала нове відео з музикантами, яке пообіцяла невдовзі представити публіці. З вишуканою зачіскою і розкішним макіяжем вона сиділа на підлозі у вітальні й обіймала маленького Селім-Гірая.

Хлопчик був одягнений в оксамитовий костюм зеленого кольору – кофту та штанці. Він ніжно пригорнувся до мами, обернувшись до камери спиною. Нагадаємо, що обличчя восьмимісячного сина Джамала наразі не показує публіці.

Допис вона доповнила рядками з пісні "Вірю в тебе", яку презентувала на початку січня. Схоже, чуттєву композицію вона присвятила саме молодшому сину.

"Ти станеш дорослим, але пам‘ятай: я поряд навічно. У серці шукай. Одна за одною хвилі пройдуть. Настане і твій час відправитись в путь. Знаю, ти зможеш змінити цей світ. Лише добротою. Моя віра летить. Вірю в тебе", – написала виконавиця.

Для перегляду всіх фото гортайте вправо

Більше про молодшого сина Джамали: