Українська співачка Джамала показала одну з перших прогулянок у 2021 році. Зірка часто ділиться з прихильниками кадрами зі свого життя. На її сторінці в інстаграмі з'явилися нові фото з Селім-Гіраєм у візочку.

Цікаво Після загрози викидня: вагітна дружина Андрія Джеджули розповіла про самопочуття

Прогулянка Джамали з сином

Знаменитість позувала на одній з вулиць Києва на тлі закладу, що був гарно прикрашений ялинковими гілочками та гірляндами. Джамала прогулювалась зимовим містом з молодшим сином Селім-Гіраєм, що лежав у візочку.


Джамала з сином / Instagram / @jamalajaaa

Співачка постала перед камерою в стильному образі. Вона вдягнула чорну обтислу кофтинку, а зверху накинула теплу жовто-білу клітчасту сорочку. Також Джамала обрала оригінальні сині джинси з блискавкою спереду.

Вбрання вона поєднала з чорними черевиками на масивній підошві. Чорне волосся зірка розпустила та вклала легкими хвильками. На обличчі вона зробила легкий макіяж з акцентом на очах.

У підписі до фото Джамала поділилась, що Селім-Гірай швидко розвивається, а тому вже хоче щораз більше сидіти, а не лежати.

Селімка вже все більше хоче сидіти, а не лежати. Пересів у крісло – почався новий етап в житті. 2021 – в очікуванні всього хорошого,
– написала Джамала.


Джамала з сином / Instagram / @jamalajaaa