Лише днями від застуди одужав син Юлії Саніної Данило, а тепер з головним болем і температурою 38,5 злягла вона. Артистка підозрює, що це може бути грип чи коронавірус, тому ізолювалася від сім'ї в інший кімнаті.

Читайте також Роман Сасанчин з дружиною захворіли на коронавірус

Думала, що позаду всі наші пригоди та неприємності, але ні... 38,5. Поки обидва тести на COVID-19 та грип негативні. Але сьогодні лише перший день таких симптомів, як температура, слабкість та головний біль,
– поділилась Юлія Саніна.

Вона додала, що ймовірно через хворобу їй доведеться скасувати виступи з гуртом The Hardkiss та пропустити допрем'єрний показ фільму "Найкращі вихідні". Річ у тому, що вони з Alyona Alyona, ONUKA та Артемом Пивоваровим записали потужний саундтрек до комедії – "Твій день".

"Якщо завтра не трапиться дива, і я не прокинусь здорова, то, звичайно, доведеться скасувати ці заходи. Поки дивлюся серіали, ізолювалася і не втрачаю сили духу", – розповіла фронтвумен The Hardkiss.

Хто з зірок хворіє

  • Переможець "Голосу країни" Роман Сасанчин підхопив коронавірус зі своєю молодою дружиною Іванною.
  • Співачка Катерина Бужинська злягла з COVID-19, на карантині вона проведе щонайменше ще тиждень.
  • 44-річна Камалія у лікарні з двостороннім запаленням легень та гайморитом. Такі ускладнення вона отримала після того, як інфікувалася коронавірусом і грипом одночасно.
  • Діти Маші Єфросиніної – донька Нана та син Олександр – теж хворіють, у них нібито "старі звичні головняки". Так, вони з чоловіком Тимуром по черзі доглядають за ними вдома.