Слова пісні "Твій день" написали Alyona Alyona та Артем Пивоваров, а музику створювала вся зіркова четвірка. Звести трек їм допоміг саундпродюсер фільму "Найкращі Вихідні" Євген Філатов – лідер гурту The Maneken і чоловік ONUKA.

До теми "Найкращі Вихідні": творці комедії презентували новий романтичний трейлер

Історія фільму розгортається в Києві та на фестивалі, де звучить різна музика, на різний смак. Це все й надихнуло мене об'єднати чотирьох різножанрових артистів, і всі разом ми створили "Твій день",
– розповів саундпродюсер Євген Філатов.

У композиції поєднані народні мотиви, нестримна енергія, глибокий сенс та самобутній вокал чотирьох різних за манерою і жанром музикантів. Знімальна група переконана, що "Твій день" претендує стати гімном літніх вечірок 2022 року.

"Це була співпраця від початку й до кінця. Усе відбулося дуже круто, адже я всіх хлопців і дівчат знаю дуже давно. Рано чи пізно виникала б думка зробити якусь колаборацію з кожним з них", – додає Юлія Саніна з гурту The Hardkiss.

Alyona Alyona, Юлія Саніна, ONUKA, Артем Пивоваров – Твій день: дивіться відео онлайн

Реакція мережі на саундтрек до фільму "Найкращі Вихідні"

  • "Всі такі різні, кожен зі своїм стилем. Не віриться, що можна було так органічно поєднати це в одній композиції";
  • "Вайб професіоналізму, радості та згуртованості. До глибини душі люблю Юлю та Артема";
  • "Потужно, неймовірне звучання голосів";
  • "Дякуємо за таку красиву колаборацію";
  • "Так потужно та драйвово".

"Найкращі Вихідні"

– це комедія режисера Влада Климчука, яка складається з чотирьох новел, герої яких перетинаються на вулицях Києва та на фестивалі Atlas Weekend. У картині зіграли Дар'я Петрожицька, Еліас Райкерт, Ада Роговцева, Ірма Вітовська та інші.

Цікаво, що у фільмі "Найкращі Вихідні" звучатимуть хіти не лише Alyona Alyona, The Hardkiss та Артем Пивоваров, а й SunSay, Latexfauna, Wellboy, KALUSH, Epolets. У всіх кінотеатрах країни стрічка з'явиться 2 лютого 2022 року.