Чимало людей в Україні зараз хворіють. У цей період потрібно по-особливому дбати про себе та рідних, дотримуватися карантинних обмежень та уникати скупчення людей. Однак, від хвороби не застрахований ніхто. Вірус вже підхопила виконавиця Камалія.

Дивіться також Елтон Джон захворів на COVID-19: артист переніс концерти останнього туру

Камалія потрапила до лікарні

В інстаграмі знаменитість опублікувала відео, яке зняла, лежачи на лікарняному ліжку під крапельницею. Камалія зізналася, що стан її здоров'я не надто добрий і флурона, яку в неї виявили днями, дала ускладнення.

"У мене цілий букет ускладнень: двостороннє запалення легень, двосторонній гайморит. Але я у надійних руках! Будь ласка, не хвилюйтеся! Усім міцного здоров'я та імунітету!", – наголосила Камалія.

Зазначимо, артистка хворіє вже 2 тижні. До цього моменту не робила КТ, бо, за словами виконавиці, їй не можна було "опромінюватися".

Нещодавно Камалія з сім'єю відпочивала в Буковелі, де каталася на лижах і насолоджувалася зимовими днями. Чимало шанувальників зазначають, що саме це й стало причиною хвороби. Однак артистка запевняє, що хворіє ще з відпустки у Фінляндії, яка була до поїздки в Буковель. Та водночас запевняє, що з Буковелю повернулася здоровою.

Всі пишуть, що не треба було їхати в Буковель. Але я хворію ще з Фінляндії. Друзі, ми 2 роки живемо з коронавірусом. Хто може витримати 2 роки в "ув'язненні"? У мене ростуть діти. На канікулах вони хочуть відпочивати, отримувати емоції. Ми приїхали з Буковелю абсолютно здоровими,
– зазначила Камалія.

Артистка припустила, що заразитися могла від співробітниці, яка вийшла на роботу хворою й не одягала маску.