Кохана Віктора Павліка працює його концертною директоркою та блогеркою. Щоправда, профіль в інстаграмі зі 150-тисячною аудиторією приносить їй значно більші доходи. Однак і ті не зрівняються з гонорарами артиста. Він нібито заробляє більше, ніж його молода дружина.

Цікаво Дружина Віктора Павліка показала, як його діти відреагували на її вагітність: курйозне відео

Чоловік більше заробляє, ніж я. Але ще трішки, і я його наздожену,
– зізналась Катя Реп'яхова.

Дружина Віктора Павліка Катерина / Фото з інстаграму блогерки

Схоже, новорічно-різдвяний сезон був плідний для Віктора Павліка, адже він гастролював по всій Західній Україні. Тоді як на карантині співак жив на гроші дружини, бо через пандемію COVID-19 його концертна діяльність майже повністю зупинилась. Катя Реп'яхова оплачувала і всі їхні закордонні поїздки.

Ба більше, співак не соромиться того, що в майбутньому його утримуватиме молода кохана. "Я навіть не сумніваюся в тому, що настане такий час, коли я буду на утриманні своєї дружини. Я сподіваюся, що вона мене не вижене з хати", – заявляв 56-річний Віктор Павлік.

Не пропустіть Дружина Павліка зізналась, як завершилась сварка за квартиру з колишньою артиста

Поки ж подружжя збирає гроші на свою найбільшу мірю – власне житло. Зараз вони орендують двокімнатну квартиру в Києві, адже багато років співак виплачував кредит за величезну оселю, яку залишив ексдружині Ларисі Созаєвій.