Популярний український артист Віктор Павлік відкритий до прихильників та часто ділиться деталями особистого життя. Днями він відвідав програму "Ранок з Україною", де розповів про майбутнього сина та дружину.

Цікаво Григорій Решетник показав, як з трьома синами дивиться футбол: миловидний кадр

Віктор Павлік про сина й дружину

Спочатку Віктор Павлік розповів, що ім'я синові придумала саме його дружина, Катерина Реп'яхова. За словами артиста, вона ще з дитинства мріяла про те, щоб назвати малюка Михайлом. Також Павлік зізнався, що трохи боїться через різницю у віці між ним та сином.

Переді мною стоїть дуже важливе завдання виховати його, поки я ще можу, поки я ще маю можливість. В силах поставити на ноги. Єдине, що я розумію – коли йому буде 20, мені буде 75 років,
– розповів Віктор.

Також співак поділився, що допомагає дружині, але думає, що Катерина буде більше займатися сином, а він – кар'єрою. "Не думаю, що я кину кар'єру і буду займатися вихованням сина. Я бачу, Катя налаштована виховувати й бути з дитиною. І їй це не повинно заважати робити свою справу, ну, а я поки бог дає – буду співати", – поділився Віктор Павлік.

Через велику різницю у віці між подружжям (Павліку – 55, Реп'яховій – 26) їх часто критикували в мережі. Віктор зізнався, що для них це зовсім не мало значення. Однак артист не відкидає думки про те, що колись буде на утриманні в дружини.

Я навіть не сумніваюся в тому, що настане такий час, коли я буду на утриманні у своєї дружини. Я сподіваюся, що вона мене не вижене з хати, а все-таки буде допомагати, утримувати й водити за ручку через дорогу,
– розповів Павлік.

Інтерв'ю з Віктором Павліком: дивіться відео онлайн