Кохана 55-річного Віктора Павліка активно веде профіль в інстаграмі та як блогерка ділиться вкрай особистими деталями з майже 80-тисячною аудиторією. Вона вже розповідала, як відбувались пологи, а тепер опублікувала проникливі чорно-білі кадри та розповіла про першу зустріч з сином.

Варто знати Дружина Павліка відповіла на звинувачення щодо її піару на пологах

Катя Реп'яхова не приховує, що її перші пологи були важкими. Від болю вона ледь розуміла лікарів і "була десь в іншому просторі". Коли о 2:40 їй поклали сина на груди, вона розплакалася, а тоді довго розмовляла з ним.

Нас залишили на 2 години вдвох. Мишко підняв голову й дуже уважно мене розглядав. Сказати, що це щастя – не сказати нічого. Неможливо порівняти ні з чим. Перший дотик і запах від Мишка я не забуду ніколи,
– зізналась дружина Павліка.

Для перегляду всіх фото гортайте вправо

Уже в інстаграм-сторіс Катя Реп'яхова зізналась, що за 9 місяців вагітності погладшала на 12 кілограмів. Всього за тиждень вона повернулась у майже ідеальну форму – побачила на вагах мінус 10 кілограмів.

Пологи дружини Віктора Павліка: головне

  • У пологовий будинок Катя Реп'яхова потрапила після святкування 27-річчя. День народження блогерка відзначала 13 червня, а сина народила вночі 15 червня.
  • Віктор Павлік, який всю ніч був поряд з дружиною, швидко прокоментував появу на світ четвертої дитини. Він запевнив, що Михасик схожий на нього.
  • З нагоди народження малюка співак зробив коханій коштовний подарунок – золоту каблучку з фіанітом.
  • Хоч наступного дня після пологів Каті Реп'яховій стало гірше й вона опинилась під крапельницею, на третій її з сином виписали додому.