Український рок-гурт "Друга Ріка" продовжує працювати на перемогу країни. 6 серпня колектив планує особливий виступ у Львові, в клубі "Малевич", повідомила пресслужба 24 каналу.

До слова Тоня Матвієнко приїхала в Україну та зробила сюрприз Мірзояну: відео до сліз

Відеозапис концерту "Другої Ріки" продадуть як NFT

Організатором концерту "Другої Ріки" у Львові є Міжнародний Гуманітарний Фонд. Він повідомляє, що метою концерту є зібрати кошти на закупівлю 1000 турнікетів для порятунку наших воїнів на передовій.

Для цього організатори вирішили монетизувати мистецтво "Другої Ріки" та продати на аукціоні відеозапис їхнього львівського виступу як NFT.

Водночас, як додають у фонді, український музичний ринок вдається до такого вперше, тому продаж концерту у вигляді NFT стане унікальною подією.

Концерт триватиме 1.5 – 2 години, будуть виконані як добре відомі всім хіти, так і нові пісні легендарного гурту. Також вперше у Львові на великій сцені буде презентована нова пісня Другої Ріки "Чи ти почув", присвячена Маріуполю.


Афіша виступу / Фото пресслужби

До організації концерту долучиться VINIL Concert agency, ГО Міжнародна Асоціація Мистців і БФ Power of Peace.

Як українські музиканти розвиваються у NFT

  • Минулого року Потап спільно з iLogos запустили лімітовані NFT картки на маркетплейсі Binance NFT. Мета такої співпраці – привернення уваги до проблем навколишнього середовища.
  • Гурт KAZKA представив власну валюту з технологією блокчейн. Кожен шанувальник колективу може мати свій віртуальний гаманець для купівлі платівок, книжок та інших ексклюзивних продуктів.
  • Тіна Кароль продала свій цифровий автограф на NFT-аукціоні. Вона зробила це в підтримку авторського проєкту "Молода кров", отримавши 100 тисяч гривень