Вперше "Друга Ріка" зіграла "Чи ти почув" на благодійному онлайн-концерті у квітні, а 1 липня відбувся офіційний реліз з відео. Слова та музику написав Ростислав Домішевський, кліп змонтували з кадрів короткометражного фільму A lifetime older. Він знятий 2019 року Гео Леросом й описує марення пораненого бійця.

Цікаво Соліст Imagine Dragons зі сцени звернувся до українців: "Ця пісня для України"

Фронтмен "Другої Ріки" про "Чи ти почув"

Ми бачили, чули, відчували, творили, жили... 24 лютого у нас все це відібрали. Ми зустрілися з новою ірраціональною реальністю, в якій руйнуються життя з особливим цинізмом. Росіяни несуть смерть і горе, але ми мусимо триматися, адже боремося заради світлого майбутнього. Їм не знищити нашу жагу до життя,
– прокоментував реліз Валерій Харчишин.

Він пояснив, що пісня, присвячена полоненим захисникам, жителям Маріуполя та тимчасово окупованих територій, закликає бачити прекрасне у повсякденному, підказує, звідки черпати натхнення та сили рухатись далі. У такий спосіб гурт просить фанів і далі боротися, хапатися за кожну мить і не втрачати жагу до життя.

"Вона про те, на що чекають сотні полонених як військових, так і цивільних, яких ми мусимо повернути, щоби вони знову могли бачити, чути, жити", – емоційно додав Харчишин.

"Друга Ріка" – "Чи ти почув": дивіться відео онлайн