Як повідомила Нацполіція, серед загиблих була одна дитина у дитячому візку. Найбільший удар припав на паркувальний майданчик поблизу дев’ятиповерхового Будинку побуту "Ювілейний". Там розгорнулась пожежа, через яку згоріло 25 автомобілів.

Важливо Моторошний ракетний обстріл Вінниці: все що відомо про атаку ворога 14 липня

Весь центр Вінниці – у розрусі, а кадри, оприлюднені в мережі, шокують не менше трагедії, що сталась сьогодні у Миколаєві зранку, чи у Кременчуці пару тижнів тому. Які емоції переживають знаменитості – читайте далі.

Катерина Осадча

"У світі втомилися від війни? В Європі все менше хочуть говорити про трагедії в Україні? Це фото для вас і для росіян, що вважають нашу країну суцільною постановкою. Страшне фото, а ще за півгодини до цього мама котила візочок, розмовляла з дворічною донькою і планувала день, саме день, далі ми вже давно не плануємо… Просто уявіть, вони йшли центром міста, мирного міста. Це терористична атака. Ми закликаємо світ визнати Росію терористичною країною і закрити небо над Україною".

Настя Каменських

"Вінниця. Ракетний удар по місту сьогодні. На момент, коли я почала писати цей пост, було відомо про 2 загиблих і 12 поранених. Через декілька хвилин інформація оновилась. Нацполіція повідомила про 12 загиблих та 30 поранених. Невинні люди. Ранок. І бажання зробити все можливе, аби припинилось це ціленаправлене знищення української нації. Будь ласка, поширюйте інформацію про злочини росії з перекладом на англійську. Світ має це бачити".

Ектор Хіменес-Браво

"Невже мало смертей? Невже їм недостатньо крові? Вінниця, центр міста – цивільний об’єкт. Немає нічого військового і близько. Серед білого дня вони ні за що вбили десятки людей серед яких є діти. Кожен рот, що зараз мовчить, має понести за це кару! В мене немає слів, які б тут не заблокував Instagram. В них немає нічого святого і нічого живого в душі. Та душі вже давно нема. Кожна зароблена копійка має йти на кулі для цих виродків. Ми маємо перемогти, щоб викорінити це зло, це пекло, що вони несуть за собою!"

Alyona Alyona

Це повинен бачити весь світ. Вінниця. Ракети прилетіли в центр міста. Вже знайшли 8 загиблих, серед яких 1 дитина. Росія – країна-терорист".


Тимур Мірошниченко про трагедію у Вінниці / Скриншот з інстаграму


"Міс Україна 2021" з Вінниці Олександра Яремчук / Скриншот з інстаграму


Володимир Дантес про Вінницю / Скриншот з інстаграму


Оля Цибульська про трагедію / Скриншот з інстаграму