Переможниця "Холостяка-10" Даша Ульянова заявила, що давно знала ім'я дівчини, яку Михайло Заливако обрав у фіналі. Тому рішення бізнесмена її не здивувало. Гімнастку шокувала реакція глядачів, які засуджують вибір головного героя "Холостяка-11" і поливають брудом Анну Богдан.

До теми "Холостяк" Михайло Заливако прокоментував свій вибір у фіналі проєкту

Реакція Даші Ульянової на фінал "Холостяка-11"

Обох фіналісток – Юлію "Зайку" та Анну Богдан – Даша Ульянова вважає чудовими дівчатами, які однаково заслуговують кохати і бути коханими. Рішення Михайла вона схвалює, адже переконана, що його стосунки з Юлею "Зайкою", яка стала фавориткою глядачів, були б нестабільними. На її думку, чоловік зробив вибір на користь "речей для життя та особистого комфорту".

Це нормально, коли чоловік обирає не драму, а простоту в стосунках. Це нормально, коли дорослий чоловік обирає не емоційні гойдалки, а стабільність. Це нормально, коли чоловік обирає дівчину за інтересами, ритмом життя і спільним планами,
– висловилася Даша Ульянова.

Так переможниця "Холостяка-10" публічно підтримала обраницю Михайла Заливаки Анну Богдан і написала: "Щастя, вірю в вашу пару".

"Дашенько, спасибі тобі величезне за підтримку і за приємні слова", – прокоментувала емоційний допис переможниця Анна.

Радимо дізнатися Ти мій, – Анна Богдан відреагувала на перемогу в "Холостяку-11"

Реакція учасниць на поразку в "Холостяку"

  • Улюблениця глядачів Юлія "Зайка" заявила, що Михайло Заливако розбив їй серце: "Ти сказав, що це не любов. Відчуття такі, ніби моє серце луснуло як повітряна кулька, в яку встромили кинджал".
  • Співачка Розалі, яка так і не полетіла в Дубаї та не приміряла весільний образ, відверто розчарувалася, що казка на "Холостяку" не завершилася happy end. Однак дівчина все ще вірить у справжнє щире кохання.