За 3 місяці служби в ТрО Даніель неодноразово евакуйовував дітей. Днями ведучий побував у дитячій обласній лікарні, вирішив, що після війни стане батьком для дитини, яка через російське вторгнення залишилася сиротою.

Дивіться також Модель Ромі Стрейд вдруге вагітна: зворушливе фото зіркової матусі

Даніель Салем планує всиновити дитину

"Я вважаю, що ми, українці, – велика нація. На нас зараз є велика відповідальність – не підвести нашу країну, батьків, міста. Одне з таких рішень, яке мене піднесе зсередини і дасть мотивацію рухатися далі – вдочерити одну з дівчаток, яка втратила батьків. Це моє бажання. Під час війни це неможливо зробити, але можна стати опікуном. Після того, як все закінчиться, вона офіційно стане моєю донькою. Можливо, всиновлю. Можливо, це буде хлопчик. Я не знаю", – сказав Салем.

Дружина Даніеля ще не знає про таке рішення, але чоловік впевнений, що кохана його підтримає. Адже необхідно розуміти, що є багато дітей, які зараз залишилися самотніми.

Ведучий розуміє той біль та відчуття, які доводиться переживати зараз дітям, що втрачають батьків. Даніель сам виріс без батьків і розуміє, наскільки важливо, щоб у дитини були мама й тато. Схоже, що зовсім скоро в його доньки Санти-Луни буде братик або сестричка.

Які українські зірки планують всиновити дітей

  • У сім'ї Каті Осадчої та Юрія Горбунова є розмови про всиновлення дитини. Наразі вони не можуть стверджувати, що готові це зробити, однак часто розмовляють про те, щоб прийняти вдома малюка, який залишився сиротою через війну.
  • MamaRika та Сергій Середа також планують всиновити дитину. Подружжя мало таку ціль ще й до війни, а тепер вони точно хочуть допомогти хоча б одному малюку отримати щасливе дитинство.