Ще у грудні в мережі розсекретили, що Володимир Остапчук зустрічається з 22-річною журналісткою та проджект-менеджеркою Катею. Дівчина не шифрується й постить сторіс з квартири шоумена, але в його соцмережах не світиться. Фоловери просять розповісти історію кохання, але блогерка заявила, що деталей не буде.

Читайте також Я ненавидів її, – Остапчук вперше зізнався, чому хотів емігрувати з України в Канаду

Чому Остапчук приховує свою дівчину

Катя Полтавська не хоче піаритися на імені Остапчука та вірить, що щастя любить тишу.

Не планую розповідати. Принаймні поки що. Дякую, що я цікава людям і без цієї теми. Нічого не приховуємо – хто знає, той знає. Але самі не хочемо підіймати цю тему. Кохання треба берегти,
– висловилася Катя Полтавська.

Цікаво, що це її перші серйозні стосунки, але вона вже готова до дітей. Дівчина хоче двох – хлопчика Тимофія та доньку Теону, або трьох, "якщо не зійде з розуму". Через це Катю назвали консервативною, але вона так не вважає.

"Мої судження базуються лише на моєму оточенні. Я просто дуже домашня і сімейна. Це не означає, що я буду домогосподаркою, але родина для мене дуже важлива", – прокоментувала обраниця Остапчука.

Обраниця Остапчука прокоментувала їхній роман / Фото з інстаграм-сторіс

Обраниця Остапчука хоче від нього дітей / Фото з інстаграм-сторіс

До речі, раніше Катя Полтавська відповіла, що не знає, як "відбити одруженого". Так вона натякнула, що не руйнувала сім'ю Остапчука з Христиною Горняк, тож, мабуть, їхній роман закрутився вже після розриву. Разом вони встигли з'їздити в деокупований Херсон і відпочити в Трускавці в одному готелі з Лесею Нікітюк.