Зіркове подружжя Даші Квіткової та Нікіти Добриніна вирішило знову відправитися на відпочинок, бо попередня поїздка до Туреччини дуже сподобалась 4-місячному сину. Днями сім'я прилетіла до Єгипту.

До слова Переможниця "Холостяка-9" Даша Квіткова показала фото сина: миловидні кадри

Ми полетіли в тепло, в Єгипет. Тому що Туреччини нам не вистачило, ми побачили як малюк радіє, як йому добре, як він спить. Він кайфував, тому ми вирішили не сповільнюватися і швиденько полетіти на море,
– розповіла блогерка в інстаграм-сторіз.


Даша Квіткова про відпочинок / Фото з інстаграм-сторіз

Даша Квіткова розповіла, що вдало обрала з чоловіком саме Єгипет, адже там комфортна температура повітря та чудові умови для плавання в басейнах. Тому 4-місячний Лев вперше поплавав.


Син Даші Квіткової вперше плавав у басейні / Фото з інстаграм-сторіз

Також інфлюенсерка поділилась, що мало не втрапила у конфуз через місця у готелі. Спершу подружжя хотіло оселитися в готелі Rixos, але там все було зайнято. Місце, де Квіткова й Добринін оселилися зараз, підтвердило бронювання лиш вчора ввечері, коли сім'я вирушала в аеропорт. Даша зауважила, що зараз всюди sold out, – і все через карантин.

Де відпочивало подружжя з маленьким сином

  • Даша Квіткова й Нікіта Добринін не бояться подорожувати з первістком. Вперше Лев побував у Парижі, куди вирушило подружжя. Зіркові батьки поділилися, що отримали після поїздки перший важливий досвід.
  • Вже у жовтні сім'я вирушила до Туреччини. Цей відпочинок вдався набагато краще. Водночас за сімейну відпустку в Туреччині Добринін заплатив 225 тисяч гривень.
  • Також зірки побували в Барселоні – але цього разу без малюка. Щоб покращити стосунки, Даша та Нікіта кілька днів провели разом.