Катерина дуже хоче вірити, що наступне Євробачення відбудеться в Україні. Вона готова робити все, щоб наблизити перемогу та нарешті вигнати ворога з нашої країни. Про це розповіла в інтерв'ю 24 каналу.

Читайте також "Найагресивніших я заблокувала": зірка Go_A розповіла, як діти з Росії бажали їй "здохнути"

Катерина Павленко про Євробачення-2023

"Звісно, наша країна вже не буде іншою. У нас країна дуже травмована, люди втратили свої домівки. Можливо, хтось скаже, що нам не до Євробачення, але я вважаю, що Євробачення – це в першу чергу привід ще раз поговорити про Україну. Євробачення – це можливість заявити про себе на весь світ і спонукати людей більше говорити про Україну, і як наслідок – більше допомагати Україні. Тому будь-які такі інфоприводи для нас важливі", – поділилася думками Катерина.

Павленко додала, що Євробачення в Україні може стати чудовим приводом, щоб відсвяткувати перемогу наших захисників, адже ми цього дуже сильно прагнемо.

Будемо тримати кулаки й молитися за це,
– підсумувала Павленко.

Що українські зірки кажуть про Євробачення-2023

  • Співачка Оля Цибульська мріє про Євробачення-2023 у звільненому Маріуполі. Та водночас вона розуміє, що війна може затягнутися, тому, ймовірно, конкурс може відбутися в інший країні. До прикладу, в дружній Польщі.
  • Про бажання провести Євробачення в Маріуполі казала й продюсерка Ірина Горова: ""Я хочу, щоб всі приїхали, подивилися. По-перше, це повинна бути територія України, повинні всі приїхати, побачити, відчути, це таке святе місце зараз".
  • Лідер гурту "Друга Ріка" Валерій Харчишин хотів би, щоб пісенний конкурс наступного року відбувся у звільненій Ялті або ж у Маріуполі: "Кажуть, що в Маріуполі недоречно, бо це як на цвинтарі. Але, думаю, що всі люди, які там загинули, хотіли б, щоб Україна усміхалася, жила. Бо заради чого тоді вони поклали своє життя?".