Довгий час у ЗМІ ходили чутки про роман зі спортивним агентом Річем Полом. Закоханих кілька разів фотографували на побаченнях. Нещодавно Адель підтвердила ці стосунки, а в новому інтерв'ю для Vogue розповіла про них.

До теми Струнка Адель прикрасила дві обкладинки Vogue: довгоочікувані фотосесії

Адель про новий роман

Британська співачка не заперечувала, що має романтичні стосунки. Вона поділилась, що познайомилась з Річем Полом на вечірці.

Він завжди був поруч, я просто не бачила його. Я була трохи п'яна. Я сказала: "Ти хочеш укласти контракт зі мною? Тепер я спортсменка". Він до біса потішний і розумний. Він танцював. Всі інші чоловіки просто сиділи склавши руки, а він танцював,
– розповіла Адель.

Знаменитість зізналась, що всі побачення, які були до Пола, були жахливими. Чоловікам нібито не подобалося те, що їх бачать поруч з Адель на вулицях, тоді як Річа це не бентежить.

"99,9 відсотка розповідей, які були написані про мене, абсолютна брехня. З ним я не відчуваю занепокоєння, нервозності або змученості. Зовсім навпаки. Я 33-річна розлучена мати сина, який насправді головний. Менше за все мені потрібен хтось, хто не знає, чого хоче. Я знаю, чого хочу. І я дійсно знаю, чого я не хочу", – додала зірка.

Стосунки Адель та Річа Пола

  • Близько 3 останніх місяців Адель зустрічається з Річем Полом. За словами інсайдерів, парі комфортно та затишно разом. Та коментувати роман ні співачка, ні спортивний агент не поспішали.
  • Вперше їх побачили разом на фінальному матчі NBA. Близько місяця тому папараці сфотографували закоханих на виході з ресторану Лос-Анджелеса.
  • 18 вересня відбувся перший офіційний вихід Адель і Річа Пола як пари. Вони прибули на весілля гравця NBA Ентоні Девіса та його коханої Марлен. Згодом Адель опублікувала перше фото з коханим, офіційно підтвердивши стосунки.