29 вересня суд прийняв рішення позбавити батька Брітні Спірс опікунства над знаменитою донькою. Співачка нарешті досягла своєї мети й тепер працює над іншими планами.

Цікаво Суд помилився, – батько Брітні Спірс прокоментував рішення щодо скасування опікунства

Яким буде весілля Брітні Спірс

Тепер виконавиця готується до майбутнього весілля. Інсайдери розповіли, що це не єдині плани Брітні Спірс.

Зараз пріоритети Брітні – вийти заміж, народити дитину, повернути своє суспільне життя в потрібне русло і розібратися в тому, куди були витрачені всі її гроші. Це буде напружений період,
– пише видання.

Та весільна церемонія – зараз одна з найголовніших для артистки. Знаменитість планує провести її наприкінці листопада – на початку грудня. Брітні нібито хоче встигнути вийти заміж до того, як їй виповниться 40 (це станеться 2 грудня).

Брітні Спірс хоче зіграти весілля з Семом Асгарі на Гаваях. Туди вона хоче запросити тих, хто підтримував її у боротьбі за опікунство. Серед зірок це Мадонна, Періс Гілтон, Крістіна Агілера, Майлі Сайрус, Шер та інші.


Брітні Спірс і Сем Асгарі / Фото з інстаграму Брітні Спірс

Заручини Брітні Спірс

  • Перші чутки про те, що знаменитість виходить заміж, з'явилися у липні. Тоді Брітні побачили з кільцем на безіменному пальці. Згодом бойфренда співачки помітили у магазині Cartier.
  • Вже 12 вересня Спірс та Сем Асгарі опублікували кадри з заручин. Виконавиця похизувалась перед шанувальниками каблучкою з великим каменем.
  • Після оголошення про заручини Сем Асгарі зіткнувся зі шквалом критики, нібито він одружується тільки заради грошей зірки. Фани радили Брітні у коментарях укласти з бойфрендом шлюбний контракт. Він жартівливо відреагував на це в інстаграм-сторіз: "Звичайно, ми підпишемо шлюбний договір, щоб захистити мій джип і колекцію взуття на випадок, якщо вона одного разу кине мене".