39-річна Брітні Спірс заручилась з бойфрендом вчора, 12 вересня. Радісне відео, де зірка зухвало демонструє своє кільце, вона розмістила у мережі. Відомо, що обручку виготовив дизайнер з Нью-Йорка Роман Малаєв, повідомляють у CNN.

До слова Був зі мною у найважчі роки життя, – Брітні Спірс показала зворушливе фото з бойфрендом

Представник 27-річного Сема Асгарі заявив, що "закохані зворушені наданою їм підтримкою, відданістю і любов'ю".

"Я не можу в це повірити", – саме так підписала своє відео Брітні Спірс, де хизується обручкою. Сем Асгарі натомість поділився фотографією у своєму профілі, на якій Спірс демонструє каблучку під час поцілунку.

Брітні та Сем Асгарі – надзвичайно щасливі, адже тепер можуть узаконити свої стосунки після усіх судових тяганин з батьком Брітні. Раніше Джеймс Спірс контролював усе життя артистки, тому після зняття з нього опікунства пара довго не роздумувала і вийшла на новий рівень стосунків.


Брітні Спірс одружується! / Фото з інстаграму Сема Асгарі

Цікаво Рух #FreeBritneySpears: що не так з опікунством над співачкою

Що відомо про стосунки Брітні та Сема?

  • Пара почалась зустрічатись у грудні 2016 року. Вони познайомилися під час знімань кліпу Брітні на трек Slumber Party.
  • Вони разом жили у будинку Брітні, разом подорожували та відвідували світські події.
  • Під час суду над зняттям опікунства з її батька Джеймса Спірса Брітні заявляла, що хотіла би від Сема дітей, але батько не дозволяє забрати з її тіла внутрішньоматкової спіралі.
  • Перші чутки про заручини пари з'явились ще всередині липня, коли зірку побачили з масивною обручкою на руці.
  • Раніше Брітні була одружена з Джейсоном Александром (шлюб тривав всього 55 годин) у 2004 році, та з Кевіном Федерлайном (з 2004 по 2007 рік), народивши від нього двох дітей.