До слова, Винник від початку повномасштабного вторгнення перебуває в Німеччині та рідко виходить на зв'язок. Востаннє він давав інтерв'ю в червні та розповідав, чому виїхав з України.

Ого Різко стало погано, – Арсен Мірзоян назвав причину смерті Ніни Матвієнко

Арсен Мірзоян відповів, хто для нього Олег Винник

За словами співака, міцних стосунків між ним і Олегом Винником ніколи не існувало.

Ми ніби друзями і не були. Просто знайомі, колега по цеху,
– поділився співак.

На запитання ведучого, чому тоді з Тонею запрошували Винника на весілля, Арсен дав лаконічну відповідь.

На той момент були дружні стосунки. Привіт-Привіт,
– сказав музикант.

Мірзоян додав, що вони з дружиною не платили Олегу за те, щоб прийшов на їхнє весілля. Також співак поділився своєю думкою, чи може Винник продовжити кар'єру в Україні.

Хтось скаже, що Олег Винник закінчив. Але слухайте ми всі знаємо, як він почав. Це теж було несподівано абсолютно для всіх. І він так само може неочікувано повернутись, бо люди не змінюються і всі ті ж самі його прихильники також,
– зазначив музикант.

Інтерв'ю Арсена Мірзояна: дивіться відео онлайн

Що думають зірки про зникнення Олега Винника

  • Під час одного з виступів на "Лізі сміху" гуморист Ігор Ласточкін висміяв Влада Яму та Олега Винника, які з початком повномасштабної війни виїхали за кордон. Жарт був у тому, що вони нібито зникли безвісти, бо захищають батьківщину на культурному фронті.
  • Радіоведучий Слава Дьомін на запитання, кого вважає найбільшим крінжем, відповів, що Олега Винника. На його думку, він дав інтерв'ю запізно й говорив там дивні речі.
  • Телеведучий Юрій Горбунов розповідав, що вважає інтерв'ю Олега Винника "ні про що". Однак, припустив, що прихильниці артиста можуть прийняти його назад.
  • Співачка Даша Астаф'єва висміяла розповідь Винника про те, що він під час війни жодного разу не відвідував перукаря. Вона сказала, що "це просто мем".
  • Продюсер Михайло Ясинський вважає, що Олег Винник не в темі тогочасних подій в Україні. Він "не розуміє, що відбувається".