Відомий голлівудський актор Армі Гаммер покинув свій будинок, у якому мешкав із колишньою дружиною. Видання повідомило, що у ніч на 28 лютого сусіди актора чули шум вантажівок.

Дивіться також На фоні скандалу Армі Гаммер постав наркоторговцем у фільмі "Трафік": відео

Армі Гаммер виїхав з будинку

Будинок актора та його ексдружини Елізабет Чемберс в Лос-Анджелесі продали за 5 мільонів доларів.

Варто зазначити, що вже після того, як Армі Гаммер покинув маєток, у смітнику неподалік знайшли жіночий манекен у мотузках. Це підтверджує слова одної з дівчат актора Пейдж Лоренц про те, що так він тренувався зв'язувати жінок.

Скандал із Армі Гаммером: що відомо

  • Американського актора на початку січня цього року запідозрили у канібалізмі. Мережею поширилися скандальні листування Гаммера з підписницею, де він писав, що хоче її з'їсти та випити кров.
  • Ексдівчина актора Кортні Вучекович згодом заявила, що він говорив, що хоче зламати її ребро та зробити з нього шашлик.
  • Через деякий час знайшли фото з особистого блогу Армі Гаммера. Відомо, що він розміщував там фото оголеної жінки. Ще декілька дівчат та підписниць актора поширювали його листування, де було помітна його схильність до БДСМ та канібалізму.
  • Колишня дружина Армі Гаммера Елізабет Чемберс поділилась, що багато чого не знала про ексчоловіка. Вона "вражена та спустошена горем".
  • Сам актор називає всі звинувачення "жалюгідними". Однак на тлі скандалу чоловік відмовився від ролі у фільмі з Дженніфер Лопес.