Скандал, що розгорівся довкола відомого голлівудського актора Армі Гаммера, не вщухає. Днями сам актор підтвердив, що фото й відео з його закритого блогу – не підробка. Про це він заявив у статті видання Cayman Compass.

Дізнавайтесь більше Хотів моє ребро на барбекю, – ще одна ексдівчина Армі Гаммера про його пристрасть до канібалізму

Армі Гаммер підвердив справжність кадрів з блогу

Кілька днів тому мережею розповсюдилися фото та відео з тестами на наркотики, а також, де зображена жінка в білизні, яка чекає на Армі Гаммера в ліжку. Актор назвав її "Міс Каймани".

У своїй заяві Армі Гаммер вибачився за те, що назвав так жінку, й додав, що він насправді не знає, хто така "Міс Каймани".

Я хочу прояснити, що дівчина з відео, вкраденого з мого особистого блогу, не "Міс Каймани". Я щиро прошу вибачення за непорозуміння, яке викликала моя дурна спроба пожартувати. Я не знайомий з "Міс Каймани" і не мав на увазі, що це була вона,
– написав Армі Гаммер.

Варто зазначити, що перед цим голова комітету конкурсу "Міс Кайманові острови Всесвіт" оприлюднив заяву про те, що організації відомо про відео з присутністю практично оголеної жінки.

"Комітет дуже стурбований цим відео і хотів би підтвердити, що жінка не є міс Кайманові острови і не має стосунку до конкурсу краси", – повідомив голова комітету конкурсу.

Що відомо про скандал з Армі Гаммером

  • Близько 12 січня мережею розлетілося листування голлівудського актора з підписницею. У ньому він сказав дівчині, що хоче з'їсти її й випити кров. Армі Гаммера звинуватили в канібалізмі.
  • Сам актор згодом назвав ці звинувачення жалюгідними, але відмовився від ролі у фільмі з Дженніфер Лопес.
  • Пізніше ще одна дівчина актора, Кортні Вучекович, розповіла про її листування. За словами дівчини, Армі писав, що хоче зламати її ребро, зробити з нього шашлик і з'їсти його.