Чималий скандал розгорнувся у Голлівуді навколо актора Армі Гаммера, який у 2017 році зіграв головну роль з Тімоті Шаламе у фільмі "Назви мене своїм ім'ям" – згодом він потрапив у 4 престижні номінації від Оскара, зокрема, у "Найкращий фільм", та отримав перемогу у категорії "Найкращий адаптований сценарій".

До слова Після загрози викидня: вагітна дружина Андрія Джеджули розповіла про самопочуття

У чому звинувачують Армі Гаммера?

У соціальній мережі Twitter з'явились докази листування підписниці Армі Гаммера та власне чоловіка, де той заявив, що він – канібал. Жінка переконана, що це не фейкова сторінка чоловіка і що це точно він, тому моторошні листування неабияк вразили інтернет-спільноту.

Я на 100% канібал. Я хочу тебе з'їсти. Мені потрібно випити твою кров,
– зазначалось в одному з повідомлень нібито від Армі Гаммера.

У листуванні актор нібито також просив називати його татком, а також згадував, як колись "ґвалтував" свою заплакану пасію на підлозі з ножем у руці і як одного разу вирізав серце тварини і з'їв його. Відтак, у Голлівуді тепер його звинувачують у канібалізмі.

Що кажуть підписники і колишня дівчина

Чимало шанувальників не повірили, що ці повідомлення були написані зі справжнього акаунта актора, проте деяких збентежили його "вподобання" під БДСМ-дописами, а також те, що він минулого року з незрозумілих причин розлучився з дружиною Елізабет Чемберс після 10 років шлюбу. У них залишилось двоє дітей.

Свої звинувачення у канібалізмі висловила і колишня дівчина Армі Гаммера – письменниця Джесіка Чинчин Енрікес, яка була один раз помічена на побаченні з Армі у вересні минулого року. Вже у жовтні вони розійшлись та вона заблокувала його у соціальних мережах, проте зараз стверджує, що усі листування – правдиві. Про це повідомляють у Just Jared.

Якщо ви все ще сумніваєтеся в тому, чи справжні ці повідомлення Армі Гаммера (а вони є такими), можливо, вам слід замислитися, чому ми живемо в світі, в якому швидше повірять кривдникові, а не жертви,
– висловилася Джессіка.

Жінка додала, що таким людям інколи потрібна ціла "армія, аби замітати сліди негідників".

Реакція Армі Гаммера

Наразі сам Армі Гаммер та його представники не коментують скандалу, а також не підтверджують чи спростовують правдивість оприлюдненого листування.

Варто нагадати, що після розлучення з дружиною, Армі Гаммер зізнавався, що впав у депресію і частину карантину провів на самоті на Кайманових островах. Він також був змушений звернутися до психотерапевта.