У мережу потрапило відео, де 62-річний Нікіта Джигурда у формі російський вояк пнеться зі шкури, щоб показати, який він "патріот". Під дверима Волноваської районної держадміністрації псевдоактор зачитав свій пропагандистський вірш.

Читайте також Єгор Крутоголов з "Дизель шоу" прокоментував зраду Писаренка та Нікішина: "Я не засуджую"

"Русские умеют хворь лечить, болезнь всех тех, кто мир злом заражает. Русские как раковую опухоль врачи нацизм безжалостно и жестко вырезают", – з надривом сказав Джигурда, а присутні розсміялися й поаплодували. На цей перформанс в окупованій Волновасі звернув увагу тревел-ведучий Андрій Бєдняков.

Реакція Бєднякова на приїзд Джигурди у Волноваху

Ютубер пожартував, що так Росія відповіла на приїзд в Україну голлівудського актора та посла доброї волі UNICEF Орландо Блума, який зустрівся з Зеленським і пройшов тест на українця від Укрзалізниці.

Черговий довб**об приїхав до української Волновахи. Потримав гранати, порозповідав вірші. Нікіта Джигурда про "ракову пухлину" вєщаєт. Вирішили достойно відповісти на приїзд Орландо Блума,
– прокоментував Андрій Бєдняков.

Андрій Бєдняков про Джигурду у Волновасі / Фото з інстаграм-сторіс ведучого

Читайте також Мати Орландо Блума вивчила гімн України й співає його англійською: щире зізнання актора

Нагадаємо, раніше Андрій Бєдняков емоційно коментував приїзд Путіна до свого Маріуполя. Він був вражений лицемірством російського диктатора, який питав місцевих, чи подобається їм місто, а "вдячні" маріупольці, які давали коментарі пропагандистським каналам, його дуже розізлили.

До речі, раніше Андрій Бєдняков тролив Олю Бузову, яка припхалася в окупований Донецьк з коробками і камерами, і ставив на місце запроданку Надію Бабкіну, яка фотографувалася на тлі вщент зруйнованого драмтеатру в Маріуполі.