Українські знаменитості продовжують поповнювати ряди ЗСУ. До захисників країни долучився актор та шоумен і ведучий каналу "2+2" Геннадій Попенко.

Читайте також "Хіба це можна назвати життям": Андрій Бєдняков показав фото з окупованого Маріуполя

Геннадій Попенко вступив до ЗСУ

Телеведучий склав присягу й показав фото з важливого дня. Також він зізнався, що все пройшло не без нюансів – у нього зірвався карабін і впав автомат.

Присяга. Зірвався карабін, впав автомат. Спонсор першого комплекту форми тесть. Забрав його запасний рибацький комплект. Знайду собі й хлопцям, лише тоді поверну тестю. Піксельне життя почалося не без бу-га-га,
– поділився Геннадій Попенко.


Геннадій Попенко / Фото з інстаграму Геннадія Попенка

"Я давно хотів вступити до лав ЗСУ й оббивав пороги місцевого військкомату, але постійно отримував відмови. Мовляв, у мене немає досвіду, та і як я буду поєднувати це з волонтерською справою, яку не хотів полишати? Паралельно з цим я довго вмовляв дружину, бо з самого початку вона була до цього не готова. Вона дуже любить мене і хвилюється, тому її реакція абсолютно зрозуміла. Але врешті-решт ми прийшли до консенсусу: у військкоматі прийняли заяву, а дружина, хоча це рішення далося їй важко, підтримала моє прагнення стати на захист Батьківщини", – розповів Геннадій.

Що відомо про Геннадія Попенка

Чоловік ще студентом почав працювати на телебаченні. Був зіркою програми "Підйом", де працював разом з Сергієм Притулою, Ольгою Фреймут та Олександром Педаном.

Попенко вів різноманітні шоу: "Битва анекдотів", "Знайомі мелодії", "Суспільний університет" та інші. Також знімався у серіалах та грав у театрах.

Геннадій Попенко з початку повномасштабної війни займався волонтерською діяльністю. Але ще й до вторгнення їздив у прифронтові зони, допомагав військовим разом з Притулою.

Останні новини про зірок в теробороні та ЗСУ