Модель Мей Маск неодноразово прилітала в Україну – на бізнес-конференції та презентації автобіографічної книги, а тепер підтримує її з-за кордону. У профілі з 536-тисячною аудиторією вона показала ностальгічні кадри з Києва і заявила – весь світ зараз з нами.

До теми "Очікувано, вистоїмо": як українські зірки реагують на вторгнення Росії в Україну

Мей Маск підтримала Україну у війні з Росією

Україно, світ слідкує за тобою. Мої думки з усіма чудовими людьми, яких я зустріла в Києві. Сподіваюся, ви в безпеці,
– лаконічно, але проникливо написала Мей Маск.

У серію фото вона додала кадри з візитів до Києва 2017 та 2021 років, показала золотоверхі куполи та жовто-синій Пішохідний міст через Дніпро. На допис Мей Маск відреагували десятками жовто-синіх сердець.

Фото з візиту Мей Маск в Україну (для перегляду всіх кадрів гортайте вправо)

Хто зі світових зірок підтримав Україну

  • Однією з перших це зробила голлівудська акторка з українським корінням Кетрін Винник – поширила відео з синьо-жовтим прапором, державним гімном і написала: "Підтримую Україну".
  • Слідом за нею свою позицію висловила американська реперка Cardi Bзасудила війну, агресію Росії та заявила, що на боці мирних громадян.
  • Далі емоційно відреагувала 75-річна співачка Шерназвала Путіна "деспотом" і заявила, що він хоче воскресити СРСР, а світ – поставити на коліна.
  • Не стала мовчати й американська акторка українського походження Віра Фарміґа – поширила фото українського прапора та уривок державного гімну.
  • Натомість письменник-фантаст Стівен Кінг публічно поглузував з Путіна – заявив, що той прорахувався, адже матиме справу не тільки з Україною, а й зі США.