40-річна виконавиця повідомляла про свою вагітність всередині квітня, але місяць потому вона пережила викидень. Брітні подякувала за співчуття та підтримку.

Читайте також "Розмовляємо про це": чи готові Катя Осадча та Юрій Горбунов всиновити дитину

З найглибшим сумом ми повинні сказати, що ми втратили нашу чудо-дитину на ранніх термінах вагітності. Це жахливий час для будь-кого з батьків. Може, нам треба було почекати трішки більше, а вже потім ділитися гарними новинами. Наша любов одна до одного – наша сила. Ми продовжуватиме намагатися зробити більшою нашу красиву родину. Ми вдячні за підтримку,
– написала співачка в інстаграмі від себе та коханого Сема Асгарі.

У коментарях їй висловила співчуття Періс Хілтон: "Співчуваю вашій втраті, сестричко. Завжди тут для вас. Посилаю тобі стільки кохання. Дуже тебе люблю, Брітні". А також Спірс підтримав її коханий: "Незабаром у нас буде диво".

Особисте життя Брітні Спірс

  • Зазначимо, що Брітні Спірс вже має двох синів – 16-річного Шона і 15-річного Джеймса. Хлопчиків артистка народила у шлюбі з танцівником Кевіном Федерлайном. Він отримав опіку над синами після розлучення зі співачкою, поки вона лікувалась від наркозалежності та мала психічні проблеми.
  • Кілька років тому, поки Брітні була під опікунством свого батька, вона зав'язала роман з молодшим від себе фітнес-тренером Семом Асгарі. Пара хотіла одружитись та мати дітей, але батько їй забороняв.
  • Після зняття 13-річного опікунства Брітні зізналась, що батько змушував її користуватись контрацептивною спіраллю, аби та не мала дітей. Згодом жінка отримала освідчення від Сема та незабаром завагітніла.
  • Сталось це, коли пара була на відпочинку. Їй не подобалось, як виглядає її живіт, хоча вона тільки почала худнути. Бойфренд підказав їй зробити тест на вагітність, і здогадки справдились. Брітні та Сем припускали, що у них можуть бути двійнята.